search icon Arhiva

Предлог практичне политике: едукација просветних радника за имплементацију медијске и информационе писмености у образовни систем

Novosadska novinarska škola kreirala je dokument praktične politike, kojim se predlaže uvođenje medijske i informacione pismenosti kao obaveznog predmeta na svim fakultetskim smerovima gde se obrazuju budući prosvetni radnici.

Dokument je nastao u okviru projekta Unapređenje medijske i informacione pismenosti kroz dijalog s javnim vlastima – 2. Projekat se sprovodi u okviru projekta Beogradske otvorene škole „Dijalog promena“, uz finansijsku podršku Evropske unije. Sadržaj ovog dokumenta nužno ne
odražava stavove donatora ni Beogradske otvorene škole, i za njega je isključivo odgovorna Novosadska novinarska škola.
Održan trening o... Medijska pismenost na...