Medijska produkcija

Rad Novosadske novinarske škole kroz poslednje tri decenije bio je prožet audio-vizuelnom produkcijom. Od najranijih dana NNŠ, kada su polaznici učili o tehnikama radijske i televizijske produkcije, Novosadska novinarska škola prati medijske trendove prilikom kreiranja sadržaja.

Danas, medijska produkcija Novosadske novinarske škole obuhvata izradu radijskih i video priloga i kratkometražnih serijala za potrebe projkata, ali i zarad informisanja javnosti o radu organzacije. Takođe, produkcijski tim Novosadske novinarske škole aktivno učestvuje u treninzima medijske pismenosti, obučavajući učenike i nastavnike kako da kreiraju medijske sadržaje u toku nastave.

Na zvaničnom Youtube kanalu Novosadske novinarske škole, nalazi se dostupna arhiva medijskog sadržaja nastalog u našoj produkciji.