search icon Arhiva

FakeSpotting| Predstojeći događaji

Tokom narednih meseci partnerstvo će razviti prve verzije 4 rezultata.

Drugi transnacionalni sastanak projektnog tima održava se u Tirani (jun 2021), a treći u Tetovu (mart 2022), obezbeđujući razmenu inicijativa među partnerima i koordinaciju rada na evropskom i lokalnom nivou.

Značajna petodnevna obuka biće održana u Sevilji (septembar 2022) kako bi se finalizovala prva verzija onlajn priručnika i alata za procenu kako bi se svim uključenim organizacijama omogućilo da primene lokalne pilote tokom narednih meseci. Piloti će omogućiti projektu da dosegne spoljne korisnike (nastavnike i studente visokog obrazovanja, kao i nezaposlene odrasle osobe niske kvalifikacije i edukatore u oblasti obrazovanja odraslih) i da se testiraju inovativni aspekti rezultata na terenu, poboljšavajući digitalnu informacionu pismenost glavnih ciljnih grupa i zainteresovanih strana.

Obaveštavajte se o sledećim Fakespotting događajima putem našeg sajta ili društvenih mreža: Fakespotting FB stranica, Fakespotting Instagram i Fakespotting Twitter

Razmena iskustva nastavnika... News literacy: osnova...