search icon Arhiva

NNŠ čestita Božić!

Novosadska novinarska škola čestita Božić svim pripadnicima religijskih zajednica koji ga proslavljaju na današnji dan sa željom da ga provedu u spokoju i u krugu najmilijih.

Na današnji dan podsećamo se i promišljamo i o hrišćanskim vrlinama kao što su trpeljivost i čovekoljublje. Te vrednote očituju se i u ekumenizmu, odnosno međureligijskoj saradnji, komunikaciji i razumevanju.

Tako je Novosadska novinarska škola realizovala projekat „Religija u etru“ u okviru kojeg su objavljene diskusije sa predstavnicima različitih religijskih zajednica i na taj način prikazali smo sličnosti u razumevanju religijskih fenomena i podstakli ekumenizam u Novom Sadu.

https://www.youtube.com/watch?v=NWsKU7ae7bc&t=11s

"Žurnalistova slavljenička žurka" Nije sve još...