search icon Arhiva

Dodela nagrade najboljem mladom novinaru 29. decembra

Novosadska novinarska škola i ove godine dodeliće nagradu najboljem novosadskom mladom novinaru ili novinarki, 29. decembra 2014. u 12 sati. U toku je monitorng na osnovu kog će se odlučiti ko je od mladih novosadskih novinara po mišljenju NNŠ žirija najbolje, najsavesnije i najobjektivnije obavljao svoj posao u 2014. godini.

Godišnja nagrada za sveobuhvatan angažman u oblasti novinarstva i promovisanje javnog interesa, dodeljuje se od 2001. godine. Među laureatima Novosadske novinarske škole su danas istaknuti novinari i novinarke Novog Sada, Vojvodine i Srbije kao što su Jovana Zdjelarević, Igor Mihaljević, Maja Dragić, Duška Bajić, Žarko Bogosavljević, Asja Francisti, Dejan Stojčić, Branka Dragović, Dimitrije Vidanović i drugI.

Dan u tvojim... Predstavljeni rezultati monitoringa...