search icon Arhiva

Godišnja svečanost Novosadske novinarske škole

Novosadska novinarska škola poziva prijatelje i saradnike da u utorak, 15. decembra u 11 časova, prisustvuju godišnjoj svečanosti Novosadske novinarska škole (Daničićeva 3. Novi Sad), na kojoj će biti dodeljena i Godišnja nagrada najboljem mladom novosadskom novinaru/novinarki.
Godišnja nagrada se tradicionalno dodeljuje od 2001. godine, i to zа informаtivno, analitičko ili istraživačko novinаrstvo koje se zаsnivа nа vrednostimа istine, znаnja i kritičnosti, u cilju negovаnjа objektivnog, tolerаntnog novinаrstvа u multikulturnoj, multietničkoj i multijezičkoj sredini kаkvа je Vojvodinа.
Na svečanosti će biti predstavljeni i najznačajniji rezultati aktivnosti koje je Novosadska novinarska škola sprovela tokom 2015. godine.

NNŠ Bookmark: Lev... Dodeljena godišnja nagrada...