search icon Arhiva

NNŠ i sa OEBS-om na EXIT-u

U petak, 8. jula, samo jedan dan nakon promocije projekta „Interupcija korupcije“ koji organizuju Novosadska novinarska škola i fondacija NED, predstavnici NNŠ učestvovaće na panel diskusiji „Uloga društvenih mreža i interneta u građanskom aktivizmu“ koje organizuju Misija OEBS u Srbiji i EXIT muzički festival.

Panel diskusija „Uloga društvenih mreža i interneta u građanskom aktivizmu“, koja počinje u 18 časova na Agora sceni, posvećena je učešću građana u kreiranju javne politike kroz korišćenje društvenih mreža. Profesorice Fakulteta političkih nauka iz Beograda, Snežana Đorđević i Snježana Milivojević, će o ovoj temi diskutovati sa aktivistima civilnog sektora.

Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže.On Friday, 8 July, just one day after the promotion of the project „Corruption Interruption“ organized by the Novi Sad School of Journalism and NED Foundation, NSSJ representatives will participate in a panel discussion on „The role of social networks and the Internet in civic activism,“ organized by the OSCE Mission in Serbia and EXIT music festival.

Plaketa za Mladena... BIRN-ova Škola istraživačkog...