search icon Arhiva

Održan četvrti trening za novinare lista Hlas L’udu

Četvrti trening za novinare nedeljnika Hlas L’udu bio je posvećen temama komercijalizacije medija, kao i analizi sopstvenog medija.

O komercijalizaciji medija govorio je stručnjak za marketing Vladimir Čeh, a svoje novine, novinari Hlas L’udu-a analizirali su uz pomoć novinarke Dnevnika, Branislave Opranović. Treningu je prisustvovalo dvadeset petoro novinara, urednika i saradnika tog medija.

U ciklusu treninga koje organizuju Novosadska novinarska škola i Asocijalcija slovačkih novinara, biće organizovana još jedna edukacija, na kojoj će novinari Hlas L’udu-a slušati predavanje o jeziku. Trening će biti održan u četvrtak, 14. oktobra 2010. godine, u Novosadskoj novinarskoj školi.

Pet magičnih pitanja Završen ciklus treninga...