search icon Arhiva

Poziv za podnošenje ponuda

Novosadska novinarska škola Vas poziva da pošaljete ponudu Vaše firme za pružanje usluga: dizajn, projektovanje, umetničko-arhitektonsko kreiranje, montaža i demontaža instalacije lavirinta, u okviru projekta „Novosađani evropski kulturni reporteri (Medijski lavirint) u 2022. godini“ koji se sprovodi uz podršku Fondacije „Novi Sad – evropska prestonica kulture“, u skladu sa uslovima i dokumentacijom utvrđenim ovim pozivom.

Ispod teksta nalazi se potrebna dokumentacija i uputstvo za učešće u postupku otvorene procedure nabavke sa javnim pozivom za dostavljanje ponuda, a sva pitanja koja imate pišite na na mail: finansije.novinarska@gmail.com

3. Poziv za pružanje usluga_ML

4. Obrazac ponude_ML

5. Uputstvo ponuđaču

6. Izjava o ispunjenosti obaveznih uslova

7. Specifikacija

Poziv na sedmodnevni... Čemu još TV...