search icon Arhiva

Stefan Kaluđerović pobednik debate „Jedan na jedan“

U sredu, 15. novembra, u prostorijama Novosadske novinarske škole organizovana je debata „Reč na reč“. Dva debatera, jedan iz pozicije konzervativizma, drugi iz pozicije liberalizma, debatovali su o istopolnim brakovima, referendumu kao legitimnom instrumentu samoopredeljenja regija, oporezivanju crkve i javnim medijskim servisima.

Nakon debate proglašen je pobednik – Stefan Kaluđerović dobio je najviše glasova publike, a Jelena Božić dobila je pohvalu za izuzetno ubedljiv nastup.

Iste večeri razgovarali smo o značaju debata za unapređenje kulture političkog dijaloga i predstavili Cesidov najnoviji „Priručnik za organizaciju izbornih TV debata“.

Debatu su organizovali Cesid i Novosadska novinarska škola.

Religija u etru... Sajber svete, čuvaj...