search icon Arhiva

Studija slučaja vojvođanskih medija (2010)

Period realizacije: januar – april 2010.
Donator: Pokrajinski sekretarijat za informacije
Koordinatorka: Agneš Asodi

Cilj projekta Studija slučaja vojvođanskih medija je da dâ presek trenutnog stanja medija u Vojvodini, u smislu izazova, šansi i pretnji sa kojima se mediji susreću. U atmofseri koja prethodi donošenju medijske strategije Vojvodine u kontekstu priprema za izradu medijske strategije Srbije, priprema za digitalizaciju i osiromašenje medijskog sektora pod pritiskom ekonomske krize, implementatoru projekta bilo je od presudne važnosti da sprovede istraživanje koje će dati odgovore na pitanja definisana u projektnom predlogu, a to je ne samo, gde se mediji nalazi i kuda idu nego i kako oni sami sebe vide.

Projekti NNŠ do... Active miss wanted...