search icon Arhiva

Trening o vođenju istraživačkih projekata u Tirani

Predstavnice konzorcijuma projekta Media Minority in the Western Balkans učestvuju u treningu o implementaciji međunarodnih istraživačkih projekata, koji se održava 23. i 24. februara a Evropskom univerzitetu u Tirani.

Trening je okupio 25 mladih istraživača i projektnih menadžera iz Makedonije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Albanije, Crne Gore i Kosova.

Na treningu biće reči o izvorima finansiranja istraživačkih projekata, o razvoju projektne ideje, u sprovođenju ove vrste projekata, kao i o umrežavanju i saradnji raznih institucija i organizacija na međunarodnim projektima.

Projekat Media Minority in the Western Balkans sprovodi MediaPlan Institut iz Sarajeva u saradnji sa Novosadskom novinarskom školom i partnerima iz Crne Gore i Makedonije, a finansira ga RRPP.

Predstavljen projekat „Ladies... Dan u tvojim...