search icon Arhiva

Emitovanje priloga povodom Međunarodnog dana osoba sa invaliditetomBroadcast of TV documentaries for the occasion of the International Day of Persons with Disabilities

Povodom 3. decembra, Međunarodnog dana osoba sa invaliditetom, šest televizijskiih priloga nastalih u okviru projekta Novosadske novinarska škole „Dan u tvojim cipelama“ biće emotovano na lokalnim i regionalnim televizijama širom Srbije. Autori priloga bili su studenti i studentkinje Filozofskog fakulteta u Novom Sadu i Nišu, odseka za medijske studije u saradnji sa Novosadskim udruženjem studenata sa invaliditetom i centrom „Živeti uspravno“. Prilozi će se emitovati na 13 regionalnih i lokalnih TV stanica i internet portala iz Novog Sada, Kikinde, Vrbsa, Vršca, Bačke Palanke, Niša, itd.

 

Sve priloge možete pogledati i na linkovima:

http://www.youtube.com/watch?v=8NuSRl_7rFUOn the occasion of the 3rd December, the International Day of Persons with Disabilities, six short documentaries which were made within the project of the Novi Sad School of Journalism “Day in your shoes” will be broadcast on the local and regional television stations across Serbia. Authors were students of the Department of Media Studies from Faculty of Philosophy in Novi Sad and Nis, in collaboration with ‘Association of Students with Disabilities’ and the Centre ‘Living Upright’. Documentaries will be broadcast on 13 regional and local TV stations and Internet portals from Novi Sad, Kikinda, VRBS, Vrsac, Backa Palanka, Nis, etc.

 

Documentaries can also be viewed on the following links:

 

Promocija veb portala... Medijska opservatorija Jugoistočne...