search icon Arhiva

NNŠ uručila nagradu najboljem mladom radijskom novinaru

U organizaciji Novosadske novinarske škole Godišnja nagrada najboljem mladom novinaru Novog Sada dodeljena je 30. decembra 2011. godine u svečanoj sali Gradske kuće. Dobitnik nagrade je Dejan Stojičić, novinar Radija 021 dok je za svoj rad pohvaljen Norbert Šinković, novinar Radio Novog Sada, redakcije na mađarskom jeziku. Nagradu i pohvalnicu uručio je gradonačelnik Novog Sada, Igor Pavličić

Jedanaestu godinu za redom, Novosadska novinarska škola nagrađuje mlade novinare iz različitih medija. Ove godine, nagrada je dodeljena onima koji se bave radijskim novinarstvom.

Žiri su činili Agenš Ćurčić Asodi (Novosadska novinarska škola), Nedim Sejdinovic (Nezavisno društvo novinara Vojvodine) i doc. dr Dejan Pralica (Odsek za medijske studije Filozofskog fakulteta).

Događaj je organizovan uz podršku Grada Novog Sada.

Kultura i mediji... NNŠ partner na...