search icon Arhiva

Novi međusektorski mehanizmi (2012/3)

Period realizacije: jun 2012 – mart 2013.
Donator: USAid – Projekat lokalnog održivog razvoja
Koordinatorka: Agneš Asodi

Cilj projekta „Uvođenje novih međusektorskih mehanizama za veću odgovornost lokalnih vlasti” jeste pružanje podrške uvođenju veće participacije građana u procesima donošenja odluka u Novom Sadu, Beočinu, Temerinu i Sremskim Karlovcima putem povećanja kapaciteta i umrežavanjem mogućnosti lokalnih organizacija civilnog društva i povećanja međusektorske saradnje u borbi protiv korupcije. Aktivnosti podrazumevaju mehanizme konsultacije sa organizacijama civilnog društva, konsultacije sa građanima, mehanizme komunikacije i saradnje sa lokalnim samoupravama, time pružajući podršku održivosti međusektorske saradnje i dvosmerne komunikacije, kako na lokalnom tako i na međuopštinskom nivou.

 

A-COP: Civilno društvo... U novom zakonu...