search icon Arhiva

Novinarska škola edukuje i buduće policajce

Predavanje na temu “Bezbednost na internetu – promocija nasilja i nedostatak mehanizama kontrole” održano je u 26. oktobra 2010. godine u Centru za osnovnu policijsku obuku (COPO) u Sremskoj Kamenici.

Koordinatorka projekata za sektor bezbednosti u Novosadskoj novinarskoj školi Selena Tasić odžala je predavanje namenjeno srednjoškolcima i njihovim profesorima iz više od deset škola iz Srbije, koji rade u redakcijama školskih novina, kao mladi novinari ili urednici. Predavanje je imalo za cilj da skrene pažnju mladih medijski i društveno osvešćenih srednjoškolaca na probleme i izazove u medijskom izveštavanju o nasilju na interentu i nasilju među mladima uopšte.

Predavanje je održano u okviru 9. susreta novinarskih sekcija u organizaciji COPO-a.

„Dan u tvojim... Studenti protiv korupcije