search icon Arhiva

Onlajn paneli: „Samoregulacija Naših medija“

30.01.2024. (11.00 – 13.00)

ZOOM Platforma

Jezik: engleski

 

Novosadska novinarska škola vas poziva da učestvujete u onlajn regionalnom događaju pod imenu „Samoregulacija Naših medija“ koji će se održati 30. januara od 11.00 do 13.00 časova.

Molim vas da se registrujete na linku: http://tinyurl.com/5n83hdn5

Na ovom događaju ćemo analizirati stanje i perspektive samoregulacije medija na Zapadnom Balkanu i u Turskoj, razgovarati o dobrim praksama, trenutnim izazovima i potrebama koje su identifikovane u našem nedavnom istraživanju. Posmatraćemo kako postojeći etički kodeksi i samoregulativna tela doprinose standardima novinarstva, nezavisnosti medija i poverenju, te deliti saznanja i preporuke proizašle iz istraživanja.

Pozivamo predstavnike i predstavnice medija, medijskih udruženja, tela za samoregulaciju medija, istraživačkih centara iz Bosne i Hercegovine, Albanije, Kosova, Srbije, Crne Gore, Severne Makedonije i Turske da učestvuju u debati.

Poziv za podnošenje... Predizborna kampanja 2023....