search icon Arhiva

Otvoren poziv na konkurs

U okviru projekta «South East Europena Media ObservatoryBuilding Capacities and Coalitions for Monitoring Media Integrity and Advancing Media Reforms», otvoren je poziv za učešće na konkursu za istrazivacko novinarstvo.

Centar za nezavisno novinarstvo iz Budimpešte poziva novinare istraživače da se bave temama korupcije koji podrivaju funkcionisanje nezavisnih, slobodnih i pluralističkih medija i medijskog integriteta.

Na konkurs su pozvani novinari i udruženja sa teritorija Albanije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije i Srbije.

Konkurs je otvoren do 15. jula 2013. godine.

Preuzmite poziv i aplikacioni formular

*Realizacija ovog projekta je finansijski podržana od strane Evropske komisije, Program partnerstva za organizacije civilnog društva.

Kuntić: Zakon o... Novosadska novinarska škola...