Prijava za učešće na fokus grupi o medijima

Tokom fokus grupa razgovaraćemo o načinima na koje ljudi stupaju u interakciju i prate medijske sadržaje na različitim platformama, uključujući radio, TV, štampu, onlajn medije i društvene mreže.

Za učešće na ovim razgovorima o medijima mogu da se prijave sve zainteresovane osobe iz Srbije koje imaju 18 ili više godina. Nije potrebno nikakvo profesionalno i stručno znanje o medijima.

Fokus grupe će se sastojati od najviše osam učesnika/ca, a diskusiju će voditi istraživači iz Londona. Ukupno trajanje jedne fokus grupe je dva sata.

Održaće se četiri fokus grupe u Novom Sadu (2. i 3. decembar) i u Beogradu (4. i 5. decembar) za mlade od 18 do 30 godina i osobe starije od 30 godina od 16:30 i 18:45.

Za sve učesnike je obezbeđena naknada od 20 evra.

Sva pitanja koja imate možete poslati na mejl organizatorke valentina@novinarska-skola.org.rs ili pozvati Novosadsku novinarsku školu na broj + 381(0)21/42 41 64

Rok za prijavu je 25. novembar, a potrebno je da popunite upitnik na sledećem linku:

Vebinar o dezinformacijama Prijavi se na...